O NÁS

 

Hlavní poslání PESOS o.p.s. je snaha o zlepšení podmínek v útulcích a záchranných stanicích pro opuštěná, týraná a handicapovaná zvířata. Získáváme finance na konkrétní projekty útulků, azylů a depozit, která pečují o nechtěná zvířata. Zajištujeme finance na stavbu kotců, na veterinární péči opuštěných zvířat a na zajištění krmiva pro všechna zvířata bez domova. Pomáháme ale nejen psům a kočkám, ale všem zvířátkům, kteří potřebují naši pomoc.

PESOS o.p.s. během svého působení pomohla více než třiceti psím a kočičím útulkům na území celé ČR. Na projekty útulků jsme za poslední tři roky dali více jak 100.000 Kč a materiální pomoc ve stovkách tisíc korun.

Činnost našeho sdružení je dobrovolná a nevýdělečná. Veškeré prostředky, které získáme od podporovatelů putují k potřebným zvířatům do útulků. Naše činnost je transparentní. Máme povolenou veřejnou sbírku Magistrátem hl. m. Prahy. Pořádáme několik veřejných charitativních akcí. Naším patronem je zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta.

Chcete nám pomoci?

Pokud budete chtít přispět finančně, můžete na sbírkový transparentní účet č. 2300535970 / 2010

Nebo pošlete SMS ve tvaru „DMS PESOS“ nebo „DMS ROK PESOS“ na tel: 87 777

/Cena jedné DMS je 30 Kč, z této jde 28,50 na pomoc opuštěným psům, DMS ROK PESOS, každý měsíc po dobu jednoho roku Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč/

 

logo pes